26. JUUNI KELL 19:00
Rapla Maarja-Magdaleena kirik
ÕHTUMISSA
Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester, dirigent Tõnu Kaljuste
Kavas: A. Vivaldi Gloria D-Duur ja Dixit Dominus
*kell 18 vestlus-kohtumine EELK peapiiskop Urmas Viilmaga
* * * * *
29. JUUNI KELL 19:00
Vigala kirik
TALLINNA TROMPETIANSAMBEL
Neeme Ots, Jaan Ots, Laur Keller, Villem Endel Tiits, Mehis Martin Ots, Mattis-Johan Mere,
Mart Hakon Reinmets ja Mikhail Kirillov
Kavas: Susato, Gabrieli, Bach,
Telemann jt.
* * * * *
30. JUUNI KELL 19:00
Kehtna kirik
NÄHTAMATU TEEKOND
Johanna Vahermägi
(laul, klahvpillid, vioola)
Mihkel Metsala (trompet)
Marek Talts (kitarr)
Kristjan Mängel (löökpillid)
Taavo Remmel (bass)
Kairi Ervald (taustavokaal, flööt)
Lemme-Getter Bogatkin (taustavokaal)
Kavas: Johanna Vahermägi autorikontsert
* * * * *
2. JUULI KELL 19:00
Hageri Vennastekoguduse Palvemaja
ANDRE MAAKER ja
keelpillikvartett PREZIOSO
Hanna-Liis Nahkur (viiul)
Mari-Katrina Suss (viiul)
Helena Altmanis (vioola)
Andreas Lend (tšello)
Kavas: A. Maaker
“Varemeist püütud helid” jt.
* * * * *
3. JUULI KELL 19:00
Rapla Maarja-Magdaleena kirik
VALGUST!
TALLINNA POISTEKOOR
dirigent Lydia Rahula
Solistid: Pille Lill (sopran)
Richard Raun (kitarr)
Tomi Rahula (orel)
Kavas: Mozart, Pärt, Uusberg, Mägi jt.
* * * * *
6. JUULI KELL 19:00
Vahastu kirik
VILLU VESKI JA NORDIC SOUNDS PÕHJALA HÄÄLED 25
Villu Veski (saksofon)
Tiit Kalluste (akordion)
Raimonds Macats (klahvpillid, tšello, kromaatiline suupill, LAT)
Valerijus Ramoška (trompet, LIT)
Taavo Remmel (kontrabass)
Kavas: Veski, Kalluste, Garbarek, Ciurlionis jt.
* * * * *
7. JUULI KELL 19.00
Käru kirik
KEELPILLIANSAMBEL BRIDGE
Kaija Lukas (viiul), Aleksandra Serebjakova (viiul), Johanna Vahermägi (vioola), Andreas Lend (tšello), Regina Udod (kontrabass)
Kavas: Tüür, Rääts, Dvorak
* * * * *
9. JUULI KELL 19.00
Rapla Kultuurikeskus
RAPLA LAULJATE SUVEAKADEEMIA LÕPPKONTSERT
Esinevad: Maria Listra, Kristina Vähi, Triin Ella, Tamar Nugis, Rasmus Kull, Silver Piiroja, Tuuri Dede jt.
Kavas tuntud aariad ja duetid
* * * * *
10. JUULI KELL 19:00
Rapla Maarja-Magdaleena kirik
TENEBRAE
RAHVUSMEESKOOR
dirigent Mikk Üleoja
Solistid: Grigori Rutškin (tenor)
Kaarel Kukk (bariton)
Kavas: Uusberg, Gesualdo jt.